För svenska deltagare, anmälan är

inte klar förrän licens hos

SKKF är betald och klar.

Notified 2017

 

 

Bodybuilding up to80 kg

Hillary Nambwaya Team Power Eskilstuna Sweden

Sakawan Ahmed Team MM Sports Sweden

Mats ljung Team MM Sports Sweden

Aron Persson Team Sisu Nutrition Sweden

Tim Karlsson Team Muscle .se Sweden

Sayf Hilal Ebraaheem Team Ironsport Sweden

 

Bodybuilding -90 kg

Jonas Sleiman Delta Gym Sweden

Jesper Lund Team Stay strong Denmark

Jacques Selly Zinsou Team Lyhne Physique Denmark

Alaa Tillo muscle.se Sweden

Rami Jezani AA Elit Sweden

Jari Liukku Team Hälsoborgen Sweden

Krzysztof Kazmierczak Nordic Shape Sweden

Adam Littwin Nordic Shape Sweden

Ott Kiivikas  Estonia

 

Bodybuilding + over 90 kg

Niro de la Rua Team Gymgrossisten Elit Sweden

Afrem Afrem Fit for Frei Holland

Adam Kayser  Denmark

Jonathan Andersen  Denmark

Omid Parsa Parsapower Sweden

 

 

Women´s Physique open class

Sara Holgersson Team Gymgrossisten Butik Sweden

Gabriella Andersson Team JK Fitness Sweden

Lenka Ferenčukova  Czech Republic

 

Body Fitness up to 163 cm

Ingibjörg Magnúsdóttir Nordic Fitness Iceland

Eva Sjöberg Gnesta Gym Sweden

Majken Sofia Frandsen  Denmark

Camilla Johansson Dreamteam by Sussis Fitness Sweden

Anneli Bååth Team Shape by Sattler Sweden

Emma Puman Team Muscle .se Sweden

 

 

Body Fitness over 163 cm

Trixie Lundgren Team Diamond Fitness Sweden

Susanne Naamani JFAthletes Sweden

Karolin Laudon Team KO Store Helsingborg Sweden

Johanna Svan Team Elit Nutrition Sweden

Kathleen Franke Iron Stable Bodybuilding Sweden

Susanne Lindeqvist Team K.o store Sweden

Ingibjörg Magnúsdóttir Team North Fitness Iceland

Susanna Svedbergh Team MM Sports Sweden

Susanne Karlsson Team K.O Store Sweden

Karin Hansen  Denmark

Line Shubert  Denmark

Tatiyana Pudovkina HC GYM Estonia

Lisette Lahti Inshape 24 Sweden

Julia Cugier Tkkf Poznań winogrady Poland

 

 

Bikini Fitness up to 163 cm

Moa Pahikka-aho Team Tillskottsbolaget Sweden

Victoria Schedvin Team in Shape Sweden

Zabina Roos Team Rise Above Sweden

Helena Tzimourtas AL Coaching Sweden

Elin Almare Team Elit Nutrition Sweden

Karima El-Kedim Team Jeppe Just Denmark

Therese Ranch Fitnessguru Sweden

Marie Gerdin-Lundqvist Team Cathelites Sweden

Emelie Söder Team Better Bodies Sweden

Cecilia Berg Athlete by Melin Sweden

Natalija Gaidukevic Tauras Lithuania

Caroline Aspenskog Team Fitness By Aspen Sweden

Zandra Dons  Denmark

Josephine Meyhoff  Denmark

Ida Nielsen  Denmark

Annabell Hansen  Denmark

Karima El-Kedim  Denmark

Jessica Danesh Team Gymgrossisten Butik Sweden

Jekaterina Remets  Estonia

Kine P. Sæter    Norway

Evalinda Aarvaag Team MM Sports Sweden

 

Bikini Fitness up to 166 cm

Jasmin Bengtsson Team Tillskottsbolaget Sweden

Ellinor Hassel Team Body Science Sweden

Felicia Billquist Team Diamond Fitness Sweden

Cornelia Nordin Team Ironsport Sweden

Emma Melin Delta Gym Sweden

Manja Ahl Svensson Team K.O Store Sweden

Malin Månsson Team Body Science Sweden

Helene Kollerup  Denmark

Anja Sørensen  Denmark

Jenny Wallin Team Gymgrossisten Elite Sweden

Veronica Dalsne  Norway

 

Bikini Fitness up to 169 cm

Linda Ohlsson Team Body Science Sweden

Berit Madsen Dbff Denmark

Josefin Brander Team Elit Nutrition Sweden

Camilla Knief Team Proteinbutiken Sweden

Anna Fedorova HC Gym Estonia

Erika Sköldberg Team Elit Nutrition Sweden

Josefina Kristiansen Team Tillskottsbolaget Sweden

Malin Embla Norrman Team Nobles Sweden

Jessica Bodgren Team Ironworks Gym Sweden

Jennifer Jernås Team Swedish Supplements Sweden

Berit Madsen  Denmark

Susanna Törnblom Team MM Sports Sweden

Jennie Tjulander Team Elit Nutrition Sweden

Agne Kiviselg  Estonia

Ewelina Szala Black & White Ostrowiec Swietokrzyski Poland

Maria Jeppsson Team MM Sports Sweden

 

Bikini Fitness over 169 cm

Therese Isacson Team MM Sports Sweden

Melinda Trabjerg  Sweden

Rebecka Johansson Team Svensk Sportnutrition Sweden

Anna Abarca Team Svensk Sport Nutrition Sweden

Ellen Nielsen Team Body Science Sweden

Jessica Andersson Team Nutramino Sweden

Julia Falkman Team Gymgrossisten Butik Sweden

Sarah Celin Fitnessguru Sweden

Lejla Cosovic Team Elit Nutrition Sweden

Alma Byström Svensk Sport Nutrition Sweden

Ann Ånäs Team MBN Sweden

Kathrine Raaholt  Denmark

Julie Speich  Denmark

Josefin Sandberg Svenskt Kosttillskott Sweden

Sandra Höglund Team Scitec Nutrition Sweden

Malin Svärd Team Fitness by Aspen Sweden

Linn Strand Team Better Bodies Sweden

Lisett Luts Estonia

Betina Klarskov DBFF Denmark

Emily Mchugh Panthers Gym, BPI SPORTS UK England

Therese Svensson Vegan Fitness Team Sweden

Mari Pukk  Estonia

Riina Rõõm  Estonia

Frida Waernborg Team Excellence By Frida Sweden

 

Classic Bodybuilding up to 180 cm

Roger Holsether Team 24fitness Norge

David Eklund Team MM Sports Sweden

Ahmed Yasin Delta Gym Sweden

Christopher Elvström Team Shapes Gym Sweden

Patrik Kasra Team SNS Sweden

Fahim Jahani Team Elit Jönköping Sweden

Khalid Zaki Team MBN Sweden

 

Classic Bodybuilding over 180 cm

Alexander Guðjónsson Team North Fitness Iceland

Nicklas Isaksson Team Chipset Sweden

Brian Fylking  Denmark

Tobias Kempe Team Motala Fitness Center Sweden

Daniel Westerlund Inshape 24 Sweden

Henrik Lindh Team Betterbodies Sweden

Tomáš Javůrek  Czech Republic

Monir Hejazi Team shape by Sharam Sweden

Hans Synnestvedt Jensen Team Gymgrossisten Butik Sweden

 

Men´s Physique up to 174 cm

Joseph Thomas Team AlphaOmega Sweden

Shahryar Babar Team AlphaOmega Powered By Nutrifarm Sweden

Aran hafid Team EA by Proteinbolaget Sweden

Gino Viera Svenskt Kosttillskott Sweden

Kawar Rashid Fitnessguru Sweden

Mubarak Mansour Aleinzi Team MBN Sweden

Zaid Anaie  Denmark

Mohamed Ali Team Fitnessguru Sweden

Jose Lucero Bjargo Team Ironsport Norway

Henrik Vu Team MM sports Sweden

Philip Kvam Haralds Gym Norway

Farbåd Chaharlang Team Gymgrossisten Butik Sweden

Sasha Radosavljevic Team Top Fitness Sweden

 

Men´s Physique up to 178 cm

Sergei Kharlamov Planeta Fitness Russia

Kim Kasper Team Swedish Supplements Sweden

Diar Mezuri Inshape24 Sweden

Sebastian Hjälmeby Team Forever Fit by Better Bodies Sweden

Henrik Pernemark Momentum Virium Sweden

Ahmed Abdelhafez Team Gymgrossisten Butik Sweden

Ayoub Ahmad Team Elit Nutrition Sweden

Homayoun Aspari Team Elit Nutrition Sweden

Nesar Alkozay Lomma Atlet & Fitness Sweden

Alexander Ladsten Team City 24/7 Norway

 

Men´s Physique up to 182 cm

Zakarias Rosberg Team JF Athletes Sweden

Adam Alfredström Team Forever Fit by Better Bodies Sweden

David Martinez Lundström Team Top Fitness Sweden

Rasmus Lehto Team Power Eskilstuna Sweden

Sofian Touati Team Tyngre Sweden

Michal Pszona FK Aplauz Warszawa Poland

Maximilian Roxenberger Team Top Fitness Sweden

Olof Sjöberg Team Body Science Sweden

Bjørn Tore Justad   Norway

 

Men´s Physique over 182 cm

Thom Andersson Team Tillskottsbolaget Sweden

Vilhelm Sundberg Växer Gym Sweden

Thom Andersson Team Tillskottsbolaget Sweden

Markus Hogland Team MM Sports Sweden

Jonas Barkman Team Tillskottsbolaget Sweden

Dino Cordic Team Gymgrossisten Butik Sweden

Marcus Björklund Exhale Gym Sweden

Robert Cret Lomma Atlet & Fitness Sweden

Filip Håkanson Team Gymgrossisten butik Sweden

Ara Sarkisian ParsaPower Sweden

Adam Mittjas Team Krafta Sweden

 

 

Open for European Countries

including Russia

info@swedengrandprix.com
info@swedengrandprix.com
info@swedengrandprix.com
info@swedengrandprix.com
info@swedengrandprix.com
info@swedengrandprix.com